http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با متفرقه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

Model home decoration آموزش دانلود از گوگل مارکت آموزش دانلود از گوگل پلی اندروید 5.1 خبرگزاری دلایل طلاق سایت خبری سایت نوآک شبکه اجتماعی علل طلاق عکس دکوراسیون جدید مدل دکوراسیون مدل دکوراسیون آشپزخانه مدل دکوراسیون جدید مدل دکوراسیون مدرن مدل دکوراسیون مدرن آپارتمان مدل دکوراسیون مدرن خانه مدل دکوراسیون مدرن منزل مدل دکوراسیون منزل مدل دکوراسیون منزل ایرانی نرخ سود بانکی نرخ سود بانکی جدید نوآک نگاه ناپاک نگاه ناپاک دوست نگاه ناپاک دوست همسرم هوس بازی وب سایت خبری چشم چرانی کاهش نرخ سود بانکی

علت رشد فروشگاه اینترنتی یکنام در صنعت لوازم خانگی و صوتی و تصویری

سایت نوآک » متفرقه » علت رشد فروشگاه اینترنتی یکنام در صنعت لوازم خانگی و صوتی و تصویری

فروشگاه اینترنتی یکنام

شعار فروشگاه اینترنتی یکنام – سود کمتر برابر با فروش بیشتر

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، شاید تا به حال شنیده باشید که میگن که تا چند وقته دیگر اصلا کسی به سمت بازار حضوری یا همان سنتی بیرون نخواهد رفت. خوب این یک واقعیته!  اما می دانید چرا؟

شما فرض کنید که برای خرید تلویزیون یا خرید ماشین لباسشویی یا خرید یخچال به بیرون رفته باشید. وقتی وارد مغازه می شوید شاید اطلاعات خیلی خیلی ضعیفی از یک محصولی که قصد خرید آن را دارید به شما بدهند که در اینجا یا شما سردرگم می شوید و یا اینکه اصلا نمی توانید خرید خوبی را تجربه کنید و در آخر بهترین محصولی که به کارتان می آید را نمی توانید خرید نمایید. اما سوال اینجاست که به نظر خود شما آیا در سایت های اینترنتی اطلاعات یک کالا خیلی قوی تر  نیست و آیا حتی به موارد خیلی ریز آن هم اشاره نشده است و یا اینکه آیا اطلاعات کارشناسان فروش و فنی یک فروشگاه اینترنتی بالاتر نیست ؟

 

 

خوب من برای شما در اینجا یک پیشنهادی دارم که شما همین الان بر روی سه محصول زیر کلیک کنید که شاید کلا چند دقیقه وقتتون رو بیشتر نگیره که این محصولات در کل از سه شاخه مختلف نظیر تلویزیون و ماشین لباسشویی و کولرگازی از “فروشگاه اینترنتی یکنام” انتخاب شده است که دلیل گذاشتن این محصولات این هست که ببینید واقعا چقدر این محصولات دارای اطلاعات قوی و حرفه ای هستند و حتی یکی دو عدد از محصولات دارای نقد و بررسی فوق تخصصی هم هستند.

تلویزیون ۵۵ اینچ
ماشین لباسشویی ۸ کیلویی
کولر گازی ۲۵۰۰۰

ما در این مطلب زیاد به دنبال این نیستیم که مزیت فروشگاه اینترنتی را نمایش دهیم ، بگذریم از اینکه فروشگاه اینترنتی مزایای بیشتری نظیر اینکه دیگه احتیاجی به وقت گذاشتن و رفتن در بازار در گرما و در سرما را ندارد و یا شما می توانید پرداخت هنگام تحویل بعد از تحویل کالا را داشته باشید و یا ارسال به سراسر کشور در آن وجود دارد و همانطور که گفته شد اطلاعات غنی تری در مورد محصولات را دارد. در کل ما در این مطلب بیشتر به سمت این می خواهیم برویم که چرا فروشگاه اینترنتی یکنام در زمینه لوازم خانگی و صوتی و تصویری و لوازم دیجیتال و سرمایشی و گرمایشی به نسبت رقبای خود از برتری بیشتری برخوردار است.

همانطور که در قبل گفته شعار یکنام این است که : “سود کمتر باعث فروش بیشتر می شود” ، پس کافیست سری به سایت ما بزنید و قیمت های ما را با فروشگاه های بیرون مقایسه نماید و متعجب شوید.

مژده : اگر خریداری قیمت پایین تر از ما را سراغ دارد فقط کافیست به کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام اطلاع دهد تا همان زمان قیمت پایین تر را تقدیم شما نماید.

 

مقدمه

این روزها گسترش اینترنت و رسانه های دیجیتال و امکان تبادل اطلاعات از طریق فضای مجازی ، باعث به وجود آمدن تعاملات اقتصادی میان کاربران اینترنت ، شرکت ها و سرمایه گذاران مختلف شده است. قابلیت هایی که تجارت و خرید و فروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود جدا کرده و دنیای تازه ای را به روی تاجران و مشتریان باز کرده است. 
از طرفی با بوجود آمدن شبکه ها و فروشگاه های اینترنتی ، دیگر بسیاری از کارها از همین طریق انجام می شود که باعث تسریع انجام امور و صرفه جویی در وقت و هزینه ها می شود. به گونه ای که هر روز شاهد بوجود آمدن فروشگاه های اینترنتی جدید و کارآمدتر می باشیم تا از این طریق مردم بتوانند از میان کالاهای متفاوت و گوناگون کالای خود را انتخاب کرده و خریداری نمایند.

خرید اینترنتی

به راستی در دنیای امروز آیا نمی توان به همان شیوه های سنتی  و رایج خرید کرد؟ آیا واقعا در خرید نیز احتیاج به استفاده از تکنولوژی است؟ آیا استفاده از تکنولوژی و اینترنت برای خرید کالا سودمند است؟ پس مقایسه ای بین خرید به روش سنتی و اینترنتی داشته باشیم.

مزایای خرید اینترنتی در مقابل خرید به روش سنتی :

  • امکان خرید آنلاین در هر ساعتی از شبانه روز.
  • عرضه مرغوب ترین کالاها با مناسب ترین قیمت به علت رقابتی بودن فروش اینترنتی.
  • هر فروشگاه سعی می کند از کالاهای گوناگون با برندهای مختلف و دسته بندی مناسب استفاده کند تا مشتری برای خرید یک کالا ، انتخاب های متفاوتی داشته باشد تا بعد از مقایسه و بررسی همه گزینه ها گزینه مورد نظر خود را انتخاب نماید.
  • صرفه جویی در وقت و هزینه با استفاده از روش خرید اینترنتی.
  • فروشگاه های اینترنتی باید داری مجوزهای قانونی از نهادهای مربوطه باشند و نظارت دقیقی بر کار آنها صورت می گیرد. بنابراین اجناسی که از این طریق به فروش می رسند دارای مناسب ترین کیفیت می باشند.
  • با وجود فروشگاه اینترنتی شما همیشه مشخصات کاملا دقیق هر محصول را می توانید مشاهده کنید اما در فروشگاه های سنتی این قابلیت به صورت مناسب و در دسترسی وجود ندارد.
  • و غیره …

حال که با برتری های روش اینترنتی آشنا شدیم و دانستیم که خرید از فروشگاه های اینترنتی بهتر و سود مندتر است ، سوال اساسی که پیش می آید از چه فروشگاهی خرید کنیم؟ و ملاک انتخاب یک فروشگاه چیست؟ چگونه می توان یک فروشگاه مناسب از هر جهت انتخاب نمود؟

فروشگاه اینترنتی برتر کدام است؟ 
اما در میان هزاران فروشگاه اینترنتی که با امکانات ایجاد شده قصد ارایه خدمات به مصرف کنندگان را دارند انتخاب فروشگاهی که قابل اطمینان و کاربردی باشد تا بتوانیم محصولات مورد نظر خود را از آن خریداری کنیم کار سختی است. یک فروشگاه اینترنتی مناسب فروشگاهی است که کالاهایش متنوع بوده و دارای انواع مختلف و در دسته بندی های منظم قرار گرفته باشد تا مشتری بتواند به راحتی کالای خود را از میان دسته ها انتخاب نماید. همچنین یک فروشگاه اینترنتی خوب باید درباره یک کالا توضیحات مفیدی بدهد تا مشتری از خصوصیات کالای مورد نظر خود آگاهی یابد. یک فروشگاه اینترنتی باید در مقابل کالای فروخته شده به مشتری تعهد داشته باشد و مثلا در صورت مشکل داشتن کالا ، آن را با یک کالای سالم تعویض نموده یا در در غیر این صورت پول کالا را به مشتری برگرداند و اینها خدماتی است که ما در فروشگاه اینترنتی یکنام به شما عرضه می نماییم.
null
چرا خرید از فروشگاه اینترنتی یکنام ؟

در فروشگاه اینترنتی یکنام طیفی از محصولات متنوع با برندهای مختلف وجود دارد تا مشتری بتواند از بین گزینه های مختلف کالای مورد علاقه خود را انتخاب نماید. این فروشگاه محصولات خود را در سه شاخه دسته بندی نموده که در زیر این دسته بندی ها را می توان مشاهده کرد :
۱- صوتی و تصویری

تلویزیون ، پلاسما ، ال ای دی LED ، او ال ای دی OLED ، تلویزیون منحنی ، تلویزیون ۳بعدی ، تلویزیون ۴K UHD ، تلویزیون هوشمند

۲- سرمایشی و گرمایشی

کولر گازی ، بخاری

۳- لوازم خانگی

محصولات شستشو و نظافت ، محصولات پخت و پز ، اتو ، جاروبرقی ، ماشین ظرفشویی ، ساندویچ ساز ، سرخ کن ، مایکروفر

۴- لوازم دیجیتال

کنسول بازی ، دوربین ، لپتاپ ، تبلت ، موبایل

۴- سینما خانگی

ساندبار ، سینما خانگی

۵- گیرنده دیجیتال

گیرنده دیجیتال دنای ، گیرنده دیجیتال مارشال ، گیرنده دیجیتال ایکس ویژن

۶- دستگاه پخش کننده

بلوری پلیر ، دی وی دی پلیر
همان طور که مشخص است دسته بندی ها علاوه بر این که بسیار دقیق و جزئی‌ هستند ، خاصیت جامع بودن خود را حفظ کرده اند و شامل طیف وسیعی از وسایل برقی‌ و الکتریکی خانه و همچنین لوازم جانبی آن می شوند. 
علاوه ‌بر این تمامی‌ محصولات با دسته بندی بالا در سایت موجود است که باعث می شود یافتن آنچه در ذهن دارید بسیار آسان باشد و باعث هرچه آسان تر شدن دسترسی‌ به محصولات هر دسته بندی می شود.
 همچنین این دسته بندی نه چندان تخصصی است که کاربر عادی را گمراه کند و نه چندان ساده و پیش پا افتاده که کاربر به مقصود خود نرسد.

با کلیک بر روی هر کدام از دسته بندی ها ، محصولاتی که زیر مجموعه آن‌ هستند برای شما نمایش داده می شوند. در هر دسته معتبر‌ترین برند‌ها و محصولات مرتبط با آن دسته نشان داده می شود. 

رضایت مشتری و خشنودی از خرید خود در سایت یکنام برای مدیرانش اولویت اول را دارد و تمام تلاش آنها برای این است که کاربر بتواند در عین آسودگی ، لذت یک خرید واقعی‌ را تجربه کند.

قسمت جستجو در سایت بسیار هوشمند و حرفه ای عمل می‌کند. ده ها برند و صد‌ها محصول با کیفیت و تائید شده در سایت یکنام عرضه می‌‌گردد که می توان محصول مورد نظر خودتان را بدون هیچ دشواری جستجو کرده و از خرید و استفاده از آن‌ لذت ببرید. 
علاوه بر دست بندی ها در قسمت جستجو می توانید نتایج را به یک برند خاص نیز محدود کنید و به این صورت به راحتی‌ به آنچه که در ذهن خود دارید دست یابید. همچنین در این بخش قسمت محصولات تخفیف دار نیز در یک شاخه جدا مشخص شده است که دسترسی‌ به این محصولات را آسان تر کرده و سبب رضایت مشتریان می شود. اختصاص یک دسته بندی جدا به محصولات تخفیف دار باعث می‌ شود که در هنگام جستجو نیز کاربر بتواند تنها در این دسته بگردد و محصول مدنظر خود را از محصولات تخفیف دار سایت انتخاب کند و آن را خریداری نماید.


خدمات فروشگاه اینترنتی یکنام

یکی از موارد مهمی که برای خریدار اهمیت دارد ، اعتماد مشتری به ارایه خدمات مناسب و متنوع توسط فروشگاه می باشد و به همین خاطر فروشگاه اینترنتی یکنام در بخش های مختلفی به ارایه خدمات پرداخته است :
۱- وبلاگ عمومی برای دانش بیشتر

در این بلاگ که در آدرس blog.yeknaam.com و همچنین آدرس yeknam.com/blog در دسترس است ، به بخش های متنوعی از جمله بخش مقالات ، آموزش راهنمای خرید و غیره می توان اشاره کرد. در بخش مقالات به بررسی و توضیحات در مورد دستگاه های صوتی و تصویری ، لوازم خانگی و لوازم سرمایشی و گرمایشی پرداخته می شود. در بخش آموزشی نیز بخش های گوناگونی مانند آموزش عمومی ، آموزش کامپیوتر و غیره را شامل می شود تا به این ترتیب افراد بتوانند از اخبار روز دنیا و همچنین آموزش رایگان کاربری دستگاه ها بهره ببرند.
 اما بخش بسیار جالب دراین سایت بخش راهنمای خرید می باشد که برای هر دسته از محصولات و برای هر محصول بطور مجزا نکاتی ظریف و کاربردی که تمام جوانب مهم را برای یک خرید مناسب را در بر می گیرد ، ارائه می شود.

۲- کسب مجوزهای لازم در فروشگاه اینترنتی یکنام

یکی از ملزومات مهم کسب و کارهای اینترنتی ، داشتن مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه است که این موضوع باعث معتبر و قانونی شدن فروشگاه اینترنتی می گردد. در کشور ایران نیز برای خرید و فروش اینترنتی کسب نماد اعتماد الکترونیک لازم می باشد. در حقیقت دارا بودن و یا نبودن نماد اعتماد وجه تمایز فروشگاه حرفه ای و قابل اعتماد با سایر فروشگاه ها می باشد.

فروشگاه اینترنتی یکنام با کسب مجوز از نهادهای مربوطه و طبق نظارت همیشگی آنها به یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی کشور تبدیل شده است. فروشگاه اینترنتی یکنام از وزارت صنعت و معدن نماد اعتماد کسب کرده و در وب سایت نیز بخشی به همین امور اختصاص داده شده است و در آنجا می توانید مجوزهای گرفته شده برای فروشگاه اینترنتی یکنام را مشاهده نمود.

۳- قیمت گذاری در فروشگاه اینترنتی یکنام

در ابتدا باز هم شعار معروف خود را تکرار می کنیم “سود کمتر همیشه باعث فروش بیشتر می شود” 
در ضمن ما به جرات می گوییم که پایین ترین قیمت بازار از آن فروشگاه اینترنتی یکنام هست.
“لطفا همین الان انجام دهید” لطفا شما دوست عزیزی که در حال خواندن این مطلب هستید همین الان بر روی قیمت لباسشویی و یا قیمت تلویزیون و یا قیمت کولر گازی کلیک کنید تا قیمت ما را با سایت های معتبر دیگر مقایسه کنید و ببینید که چقدر قیمت محصولات فروشگاه یکنام عالی می باشد.
در فروشگاه های اینترنتی به دلیل حذف خرده فروش ها ، دلال ها و غیره … قیمت کالاها در این روش نسبت به روش سنتی مناسب تر می باشد. در بحث قیمت گذاری نیز فروشگاه اینترنتی یکنام تمام تلاش خود را کرده تا مناسب ترین قیمت و کیفیت برای هر کالا انتخاب شود تا مشتری بتواند با دیدین و بررسی این موارد و مقایسه با فروشگاه های دیگر ، مشتری همیشگی یکنام شود. چرا که اصلی ترین پیام و هدف این فروشگاه اینترنتی ، رضایت کامل مشتری از خرید خود می باشد.
۴- سیستم پرداخت مناسب و راحت

بی شک یکی از بخش هایی که می تواند نظر مشتریان را جلب نماید بخش پرداخت می باشد چرا که مشتری دوست دارد پرداختی سریع و راحت داشته باشد به همین منظور فروشگاه اینترنتی یکنام روش های مختلفی برای پرداخت قرار داده تا افراد دیگر نگران پرداخت های کسل کننده نباشند. در زیر به توضیح انواع این روش ها می پردازیم :

  • پرداخت هنگام تحویل

در این روش فرد قادر است که بعد از خرید و دریافت آن ، هزینه کالا را بپردازد که این شیوه به دلایل مختلف تنها برای آدرس های تهران پیش بینی شده است. در این روش فرد می تواند به صورت نقدی یا با کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت نماید. البته تا روزهای آینده پرداخت هنگام تحویل برای شهرستان هم آغاز خواهد شد که از مسیر وب سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

 

  • پرداخت آنلاین (از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک)

در این روش که برای عموم هموطنان در دسترس می باشد ، فرد باید بعد از انتخاب کالای مورد نظر خود و افزودن به سبد خرید به قسمت پرداخت ها وارد شده و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب و با در دست داشتن رمز دوم کارت خود عملیات پرداخت را انجام دهد.

  • پرداخت از طریق واریز حساب

یکی دیگر از روش های پرداخت در فروشگاه اینترنتی یکنام پرداخت از طریق واریز به حساب می باشد. در این روش برای آن دسته از افرادی که نتوانسته اند از طریق پرداخت آنلاین هزینه محصول را بپردازند ، شماره حساب و همچنین شماره کارت هایی تعبیه شده است که می توانند از طریق خودپردازها ، موبایل بانک ها و یا اینترنت عملیات پرداخت را به راحتی انجام دهند.

 

فروشگاه حضوری یا اینترنتی

خوشبختانه فروشگاه یکنام به صورت حضوری نیز آمده ارایه خدمات می باشد و شما می توانید با مراجعه به فروشگاه خرید خود را انجام دهید. آدرس فروشگاه یکنام را با مراجعه به وب سایت می توانید یافته و حضوری مراجعه نمایید.

 

گارانتی هفت روزه کالا

فروشگاه یکنام دارای گارانتی ۷ روزه تعویض کالا هست و شما را با خیال راحت برای خریدی لذت بخش از فروشگاه یکنام روانه می کند. 
در اصل برخی اجناس به دلیل معیوب بودن دارای مشکلاتی هستند که تا ۷ روز اگر آن محصول را به ما تحویل دهید به راحتی می توانید یک محصول دیگر را تحویل بگیرید. پس با خیال اسوده از ما خرید کنید.

 

آموزش خرید از فروشگاه اینترنتی یکنام

دوستان عزیز به زبان خیلی ساده برای شما روند خرید از فروشگاه یکنام را توضیح خواهیم داد.

خرید به صورت حضوری : در این روش که کار مشخص می باشد و کافی است که شما عزیزان به آدرس فروشگاه یکنام بیایید و محصول خود را خرید کنید و کالای مورد نظر را با خود ببرید.

خرید به صورت اینترنتی : در این روش ابتدا محصول مورد نظر خود را از بین هزاران محصول موجود در وب سایت یکنام انتخاب نموده و سپس بر روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کنید تا بتوانید یک سفارش بر روی سایت درج کنید. زمانیکه بر روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کردید فقط حدود ۳۰ تا ۴۰ ثانیه وقت شما را می گیرد که باید اطلاعات و آدرس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و زمانیکه در تماس تلفنی خرید خود را قطعی کردید ان محصول برای شما ارسال خواهد شد.

نتیجه گیری در مورد فروشگاه اینترنتی یکنام

دوستان عزیز در زیر می توانید مهمترین مواردی که باعث می شود بیشتر افراد به سمت یکنام روی بیاورند را نام میبریم :

۱- مشخصات بسیار دقیق از هر محصول

۲- قیمت بسیار مناسب هر کالا

۳- اصالت کالا و همچنین اصالت گارانتی محصولات در فروشگاه یکنام

۴- هفت روز گارانتی تعویض کالا

۵- ارسال رایگان

۶- پرداخت هنگام تحویل

۷- ارسال به سراسر کشور

۸- کارشناسان بسیار مجرب در زمینه فروش ، فنی و مشاوره

۹- خرید حضوری و اینترنتی

۱۰- نقد و بررسی های فوق تخصصی در مورد محصولات که در هیچ فروشگاهی نخواهید دید

۱۱- پاسخگویی همیشگی (جواب گویی به مشتریان از ۹:۳۰ صبح تا ساعت ۲۴ شب)

دوستان عزیزی که قصد مشاوره و خرید در مورد هر کدام از محصولات ما را دارند می توانند به ورود به سایت یکنام با شماره های داخل سایت تماس گرفته و از مشاوره مناسب برای خرید در مورد کلای مورد نظر خود برخوردار شوند.

 


مطالب پیشنهادی

خرید نرم افزار هتل عارف رایانه | برنامه رایگان حسابداری هتل

پرورش بوقلمون و فروش جوجه بوقلمون

آی سی موبایل – چیپ و آی سی لپ تاپ – ابزار تعمیرات

نرم افزار ارزان حسابداری برای مطب دامپزشکی

پربازدید های متفرقه

نظرات شما