http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با کامپیوتر و نرم افزار

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

Model home decoration آموزش دانلود از گوگل مارکت آموزش دانلود از گوگل پلی اندروید 5.1 خبرگزاری دلایل طلاق سایت خبری سایت نوآک شبکه اجتماعی علل طلاق عکس دکوراسیون جدید مدل دکوراسیون مدل دکوراسیون آشپزخانه مدل دکوراسیون جدید مدل دکوراسیون مدرن مدل دکوراسیون مدرن آپارتمان مدل دکوراسیون مدرن خانه مدل دکوراسیون مدرن منزل مدل دکوراسیون منزل مدل دکوراسیون منزل ایرانی نرخ سود بانکی نرخ سود بانکی جدید نوآک نگاه ناپاک نگاه ناپاک دوست نگاه ناپاک دوست همسرم هوس بازی وب سایت خبری چشم چرانی کاهش نرخ سود بانکی

لیست کلیدهای میانبر فتوشاپ و کاربردها

سایت نوآک » کامپیوتر و نرم افزار » لیست کلیدهای میانبر فتوشاپ و کاربردها

کلیدهای میانبر کلیدهایی هستند که موجب افزایش سرعت کار کاربر می شوند. در کنار ویندوز که کلیدهای میانبر دارد ، برنامه فتوشاپ هم کلیدهای میانبری دارد که به بهبود سرعت شما کمک میکند. در این بخش از سایت خبری نوآک کلیدهای میانبر فتوشاپ را به شما معرفی می کنیم.

کلیدهای میانبر فتوشاپ

اگر با برنامه فتوشاپ کار میکنید سعی کنید حتما کلیدهای میانبر فتوشاپ را یاد بگیرید. شما ویرایش یک عکس مراحل مختلفی دارد و سخت است که برای هر مرحله مدام گزینه ها را انتخاب کرد. شما با زدن گزینه ها میتوانید به بهبود کیفیت و سرعت کارتان کمک کنید.
لیست کلیدهای میانبر فتوشاپ و کاربردها

لیست کلیدهای میانبر فتوشاپ و کاربردها

لیست کلیدهای میانبر فتوشاپ

Ctrl+O : به گزارش سایت خبری نوآک این گزینه یکی از کلیدهای میانبر فتوشاپ است که فایل هایی که روی هارد خود ذخیره کرده ایم را به سرعت باز میکند.
Ctrl+N : ایجاد یک صفحه خام در محیط فتوشاپ (صفحه جدید) با این کلید میانبر فتوشاپ امکان پذیر است.Ctrl+W : کلید کنترل و دبلیو با هم برای بستن صفحاتی که در محیط فتوشاپ باز کرده اید به کار می رود.Shift+Ctrl+S : این گزینه هم یک مورد از کلیدهای میانبر فتوشاپ  است که برای ذخیره فایل در فرمت PSD (لایه باز) بکار می رود.Alt+Shift+Ctrl+S : برای ذخیره تصویر در فرمت های پشتیبانی شده سایت و تغییر تنظیمات میتوانید از این کلید میانبر فتوشاپ استفاده کنید.

Ctrl+V : این کلید میانبر قسمت کپی گرفته شده را با زدن کلیدهای Ctrl+V به صفحه مورد نظر یا هر قسمت دیگر انتقال می دهد.

Ctr+T : انتخاب ابزار free Transform که دارای قابلیت های کوچک و بزرگ کردن تصویر با ابعاد مشخص ، دفرمه کردن ، انحنا دادن، دادن زاویه به طرح و چرخش حول محور مشخص می باشد .(یکی از پرکاربردترین ابزار )

Alt+Ctrl+I : گزینه image size که در ابتدای هر طراحی وقتی تصویری را وارد فتوشاپ میکنیم با این میانبر ابعاد دقیق تصویر را مشخص و نسبت به طرح اصلی اندازه آن را تغییر میدهیم.

Shift+Ctrl+I : فرض کنید یک صندلی را در یک تصویر سلکت یا انتخاب کرده اید حال می خواهید قسمت بیرونی ناحیه سلکت شده را انتخاب و حذف کنید با زدن ۳ کلید Shift+ctrl+I قسمت بیرونی انتخاب می شود .

Ctrl+D : ناحیه انتخاب شده را از حالت انتخاب خارج میکند.

Ctrl+R : ابزار خط کش که تقریبا در ۹۰ درصد طرای های انجام شده از این ابزار برای شمخص کردن خط برش استفاده می شود.

Ctrl+F : بعضی موقع ها می خواهید فیلتری که در مرحله قبل بر روی یک تصویر اعمال کرده اید را دوباره بر روی یک تصویر دیگر بدون تغییر تنظیمات اعمال کنید . در این موارد از کلید ترکیبی Ctrl+F استفاده می کنیم.

F : حالت های نمایش یک تصویر را در فتوشاپ تنظیم می کند .

++Ctrl : تصویر را بزرگتر یا زوم می کند.

–Ctrl : تصویر را کوچکتر می کند.

Ctrl+J : کپی از لایه

F7 : پنل لایه ها را در صورتیکه غیرفعال باشد فعال می کند.
Shift + حرف میانبر هر ابزار . اگر دقت کرده باشید ابزارها دارای زیر مجموعه می باشند . برای اینکه نخواهید مستقیم ابزار سطل رنگی را با ابزار گرادیانت از طریق موس جابجا کنید کلید Shift را پایین نگه داشته و میانبر آن ابزار را میزنیم .

دیگر کلیدهای میانبر فتوشاپ

V : ابزار Move Tool
M : ابزار Marquee
L : ابزار Lasso
W : ابزار عصای جادویی
C : ابزارهای برش
B : ابزار Brush
S : ابزار روتوش
E : ابزار پاک کن
G : ابزار سطل رنگ
P : ابزار Pen Tool
T : ابزار تایپ
U : ابزار rectangle Tool
X و D : جابجا و تغییر رنگ فورگراند و بک گراند

همانطور که دیدید کلیدهای میانبر فتوشاپ برای پیشرفت کار شما بسیار کاربردی هستند. سعی کنید حتما انها را به خاطر بسپارید.


# # # #

مطالب پیشنهادی

پربازدید های کامپیوتر و نرم افزار

Sorry. No data so far.

نظرات شما